Poprzedni Następny

Specjalista ds. Kontrolingu

Jeśli masz doświadczenie w obszarze kontrolingu, analiz lub finansów i chcesz dalej rozwijać swoje umiejętności, zapraszamy do naszego zespołu!

Zakres obowiązków

Na stanowisku Specjalisty ds. Kontrolingu będziesz:

  • sporządzać analizy oraz raporty zarządczo – finansowe
  • przygotowywać prognozy finansowe
  • tworzyć budżety Spółki oraz jednostek organizacyjnych
  • kontrolować wykonanie budżetów oraz analizować odchylenia
  • opracowywać raporty zarządcze

Nasze oczekiwania

  • min. 2 lat doświadczenia w pracy w dziale kontrolingu, analiz lub dziale finansowym
  • umiejętność sporządzania i analizy raportów zarządczych
  • doświadczenie w zakresie przygotowywania prognoz i budżetów
  • praktyczna znajomość programów bazodanowych – SQL
  • bardzo dobra znajomość EXCEL wraz z oprogramowaniem wspomagającym Power Query lub Power Pivot
  • umiejętność pracy w zespole
  • myślenie analityczne i wyciąganie wniosków z prowadzonych analiz
  • mile widziana znajomość SAP, Microsoft Dynamics lub innych systemów klasy ERP

Oferujemy

  • możliwość rozwoju zawodowego w firmie o ugruntowanej pozycji
  • ciekawą pracę w gronie wysokiej klasy specjalistów
  • pakiet benefitów pracowniczych
  • parking pracowniczy na terenie firmy

“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów rekrutacji organizowanych przez EXATEL S.A. Podanie danych jest dobrowolne. Mogę cofnąć zgodę w każdym czasie. Administratorem danych jest EXATEL S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Perkuna 47. Dane mogą być przetwarzane pomimo cofnięcia zgody, jeżeli ich przetwarzanie jest niezbędne do ustalenia, dochodzenia lub obrony roszczeń Administratora w związku z prowadzoną rekrutacją. Dane mogą zostać przekazane do odbiorców (upoważnionych na podstawie właściwych przepisów prawa lub związanych umową z Administratorem), jeżeli jest to niezbędne do przeprowadzenia procesu rekrutacji. Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu, skargi do organu nadzorczego i przeniesienia danych. Szczegółowe informacje znajdują się na stronie exatel.pl, zakładka “Polityka Prywatności”.