Poprzedni Następny

Specjalista ds. Marketingu Cyfrowego (umowa na zastępstwo)

Jeśli nie pociąga Cię kolorowy świat korpo, lubisz wyzwania, ciekawe projekty i chcesz być częścią jednej z najszybciej rozwijających się firm w branży ICT i cyberbezpieczeństwa, to stanowisko jest dla Ciebie!

Szukamy osoby, która wesprze nasz dział marketingu i komunikacji w realizacji kluczowych projektów marketingu cyfrowego.

Sylwia Buźniak Sylwia Buźniak, Partner Biznesowy HR

Zakres obowiązków

Jeśli jesteś komunikatywny, cenisz sobie pracę w zespole, masz pozytywne nastawienie i chęci do działania

oraz:

  • masz 3 lata doświadczenia w marketingu digital,
  • posiadasz doświadczenie w zarządzaniu projektami B2B,
  • masz lekkie pióro, pozwalające na tworzenie angażujących treści dla segmentu B2B,
  • wordpress, html, css, sql, php nie ma przed Tobą tajemnic a samodzielne tworzenie i modyfikacje stron www to dla Ciebie codzienność,
  • umiesz tworzyć skuteczne kampanie reklamowe w mediach społecznościowych (Linkedin, Twitter),
  • zagadnienia marketing automation, zwłaszcza sales manago nie są Ci obce,
  • narzędzia Google, w tym przede wszystkim analytics są standardem w Twojej pracy to właśnie Ciebie szukamy!

Co oferujemy

  • umowę na czas określony w celu zastepstwa pracownika do 10.2020
  • pracę w fajnym zespole pasjonatów i profesjonalistów,
  • elastyczne godziny rozpoczęcia pracy,
  • możliwość uczestniczenia w ciekawych projektach w branży telekomunikacyjnej,
  • pakiet świadczeń socjalnych (Benefit, LuxMed),
  • parking dla pracowników.

Wyślij swoje CV podając w tytule maila nazwę stanowiska na adres email: rekrutacja@exatel.pl

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów rekrutacji organizowanych przez EXATEL S.A. Podanie danych jest dobrowolne. Mogę cofnąć zgodę w każdym czasie. Administratorem danych jest EXATEL S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Perkuna 47. Dane mogą być przetwarzane pomimo cofnięcia zgody jeżeli ich przetwarzanie jest niezbędne do ustalenia, dochodzenia lub obrony roszczeń Administratora w związku z prowadzoną rekrutacją. Dane mogą zostać przekazane do odbiorców (upoważnionych na podstawie właściwych przepisów prawa lub związanych umową z Administratorem) jeżeli jest to niezbędne do przeprowadzenia procesu rekrutacji. Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu, skargi do organu nadzorczego i przeniesienia danych. Szczegółowe informacje znajdują się na stronie exatel.pl, zakładka „Polityka Prywatności”.