Poprzedni Następny

Tester aplikacji i urządzeń sieciowych / Inżynier QA

Jeśli interesujesz się tematyką związaną z cyberbezpieczeństwem, posiadasz wiedzę o sieciach teleinformatycznych oraz chcesz być odpowiedzialny za testowanie oprogramowania systemu antyDDoS to zachęcamy do aplikowania.

Sylwia Buźniak Sylwia Buźniak, Partner Biznesowy HR

Zakres obowiązków

  • wykonywanie testów funkcjonalnych, integracyjnych, obciążeniowych,
  • tworzenie scenariuszy i przypadków testowych,
  • raportowanie wyników testów oraz zgłaszanie błędów,
  • ścisła współpraca z programistami w Scrum.

Nasze oczekiwania

  • min. 2 lata doświadczenia w pracy na stanowisku testera aplikacji, QA lub programisty,
  • podstawowa znajomość Linux,
  • znajomość teorii sieci komputerowych,
  • znajomość technologii: Git (Bitbucket), Wireshark, Jira, Confluence, Zephyr - mile widziana,
  • doświadczenie w pracy przy projektach związanych z tematyką sieci komputerowych – będzie atutem.

Co oferujemy

  • dostęp do wiedzy i najnowszych technologii,
  • pracę w gronie pasjonatów i profesjonalistów,
  • elastyczne godziny rozpoczęcia pracy,
  • pakiet świadczeń socjalnych (pakiet medyczny LuxMed, karnet sportowy),
  • benefity socjalne i oferty pracownicze,
  • parking dla pracowników.

Wyślij swoje CV podając w tytule maila nazwę stanowiska na adres email: rekrutacja@exatel.pl

“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów rekrutacji organizowanych przez EXATEL S.A. Podanie danych jest dobrowolne. Mogę cofnąć zgodę w każdym czasie. Administratorem danych jest EXATEL S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Perkuna 47. Dane mogą być przetwarzane pomimo cofnięcia zgody jeżeli ich przetwarzanie jest niezbędne do ustalenia, dochodzenia lub obrony roszczeń Administratora w związku z prowadzoną rekrutacją. Dane mogą zostać przekazane do odbiorców (upoważnionych na podstawie właściwych przepisów prawa lub związanych umową z Administratorem) jeżeli jest to niezbędne do przeprowadzenia procesu rekrutacji. Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu, skargi do organu nadzorczego i przeniesienia danych. Szczegółowe informacje znajdują się na stronie exatel.pl, zakładka „Polityka Prywatności”.