Transmisja danych krajowych

Dysponujemy szybką siecią światłowodową o długości około 20 000 km. Możemy więc zaoferować wysokiej jakości połączenia z praktycznie każdą lokalizacją w Polsce.

Dzięki usługom dzierżawy naszej sieci i dostępu do zasobów internetu, operatorzy mogą rozwinąć zasięg, rozszerzyć ofertę i poprawić jakość swoich usług dla klientów w całym kraju. Exatel ma bezpośrednie połączenia z największymi globalnymi operatorami i punktami wymiany ruchu.  Dzięki temu operatorzy, którzy dołączają się do naszej sieci, zyskują szybki dostęp do wszystkich zasobów, z których mogą korzystać ich klienci.

Wiemy, jak ważne jest bezpieczeństwo danych. Dlatego, oprócz dostępu do sieci, możemy zagwarantować pełną ochronę łączy. Jesteśmy liderem cyberbezpieczeństwa w Polsce. Twoje usługi są u nas bezpieczne.

Sprawdź nasze usługi bezpieczeństwa ICT.

Korzyści

  • Dysponujemy drugą co do wielkości siecią światłowodową w Polsce o długości ok. 20 000 km
  • Jesteśmy stabilnym operatorem nadzorowanym przez Skarb Państwa
  • Potrafimy dopasować ofertę do indywidualnych potrzeb klienta. Najważniejsze jest dla nas właściwe zrozumienie potrzeb
  • Gwarantujemy najwyższe parametry SLA i RTD
  • Nasz zespół to eksperci w swoich dziedzinach. Dzięki temu możemy świadczyć usługi wysokiej jakości
  • Świadczymy usługi związane z cyberbezpieczeństwem. Dzięki temu możemy pomóc klientowi zadbać o właściwą ochronę danych

W tym biznesie liczby mówią za siebie. Rozbudowana sieć szkieletowa o pojemności 9,6Tb/s, liczne punkty styku z innymi operatorami – to czyni z nas dobrego kontrahenta. Ale dopiero stabilność i wypracowane przez lata zaufanie u naszych klientów daje nam realny status partnera. I to jest właśnie powód do dumy.

Leszek Grzybko Leszek Grzybko, Dyrektor Departamentu Operatorów Krajowych

Wielkość sieci Exatel to wyzwanie pod kątem jej utrzymania przy wyśrubowanych parametrach SLA. Jednak praktyka pokazuje, że dajemy sobie z tym radę. Jest to możliwe dzięki właściwemu zrozumieniu tego biznesu oraz dzięki prawdziwym fachowcom, którzy dbają o wysoki poziom dostępności naszych usług.

Grzegorz Janikowski Grzegorz Janikowski, Dyrektor Biura Zarządzania Siecią

Zaufali nam

Globitel

Play

Atman

Plus

Lukman

EMITEL