Transmisja danych krajowych

Dysponujemy szybką siecią światłowodową o długości około 20 000 km. Możemy więc zaoferować wysokiej jakości połączenia z praktycznie każdą lokalizacją w Polsce.

Dzięki usługom dzierżawy naszej sieci i dostępu do zasobów internetu, operatorzy mogą rozwinąć zasięg, rozszerzyć ofertę i poprawić jakość swoich usług dla klientów w całym kraju. Exatel ma bezpośrednie połączenia z największymi globalnymi operatorami i punktami wymiany ruchu.  Dzięki temu operatorzy, którzy dołączają się do naszej sieci, zyskują szybki dostęp do wszystkich zasobów, z których mogą korzystać ich klienci.

Wiemy, jak ważne jest bezpieczeństwo danych. Dlatego, oprócz dostępu do sieci, możemy zagwarantować pełną ochronę łączy. Jesteśmy liderem cyberbezpieczeństwa w Polsce. Twoje usługi są u nas bezpieczne.

Sprawdź nasze usługi bezpieczeństwa ICT.

Korzyści

  • Dysponujemy drugą co do wielkości siecią światłowodową w Polsce o długości ok. 20 000 km
  • Jesteśmy stabilnym operatorem nadzorowanym przez Skarb Państwa
  • Potrafimy dopasować ofertę do indywidualnych potrzeb klienta. Najważniejsze jest dla nas właściwe zrozumienie potrzeb
  • Gwarantujemy najwyższe parametry SLA i RTD
  • Nasz zespół to eksperci w swoich dziedzinach. Dzięki temu możemy świadczyć usługi wysokiej jakości
  • Świadczymy usługi związane z cyberbezpieczeństwem. Dzięki temu możemy pomóc klientowi zadbać o właściwą ochronę danych

W tym biznesie liczby mówią za siebie. Rozbudowana sieć szkieletowa o pojemności 9,6Tb/s, liczne punkty styku z innymi operatorami – to czyni z nas dobrego kontrahenta. Ale dopiero stabilność i wypracowane przez lata zaufanie u naszych klientów daje nam realny status partnera. I to jest właśnie powód do dumy.

,

Wielkość sieci Exatel to wyzwanie pod kątem jej utrzymania przy wyśrubowanych parametrach SLA. Jednak praktyka pokazuje, że dajemy sobie z tym radę. Jest to możliwe dzięki właściwemu zrozumieniu tego biznesu oraz dzięki prawdziwym fachowcom, którzy dbają o wysoki poziom dostępności naszych usług.

Grzegorz Janikowski Grzegorz Janikowski, Dyrektor Biura Zarządzania Siecią

Zaufali nam

Lukman

EMITEL

Globitel

Play

Atman

Plus