Kogo szukamy?

Ludzi z pasją, którzy chcą zmieniać rzeczywistość. Tworzyć nowe, ważne technologie używane w sektorze finansowym, telekomunikacyjnym i publicznym.

Dlaczego my

Innowacyjne rozwiązania. Tworzymy własne i nowatorskie rozwiązania ICT w ramach działalności badawczo-rozwojowej, w tym w obszarze programowania rozwiązań sieciowych (SDN) oraz cyberbezpieczeństwa.

Nowoczesne technologie. Wykorzystujemy najnowsze technologie, narzędzia telekomunikacyjne i informatyczne, a także otwarte standardy oraz zwinne metodyki wytwarzania oprogramowania.

Zespół pasjonatów. Zatrudniamy ludzi, dla których praca to pasja – specjalistów od utrzymania i rozwoju sieci, własny zespół SOC (Security Operations Center) oraz dewelopment R&D.

System benefitów. Oferujemy rozbudowane pakiety medyczne i sportowe. Razem gramy w piłkę nożną, siatkówkę, biegamy.

Nie znalazłeś interesującej Cię oferty pracy?

Rozważymy Twoją kandydaturę w przypadku pojawienia się ofert pracy, w których nasze wymagania będą zbieżne z Twoimi kwalifikacjami.

Dla studentów

Praktyki studenckie

Jeśli chcesz poznać specyfikę pracy w branży telekomunikacyjnej i mieć dostęp do najnowszych technologii, zapraszamy cię na bezpłatne praktyki do Exatela.

Co oferujemy?

Możliwość współpracy z najlepszymi specjalistami przy ciekawych projektach. Zdobędziesz cenne doświadczenie, które może okazać się kluczowe w Twoich przyszłych wyborach zawodowych. Przydzielimy Ci opiekuna, który pomoże Ci jak najlepiej wykorzystać czas praktyk.

Kogo szukamy?

Studentów, którzy interesują się nowymi technologiami, nie boją się wyzwań i lubią pracę zespołową.

 

Jak aplikować?

Wyślij swoje CV na adres: rekrutacja@exatel.pl. Napisz w e-mailu, który obszar działalności naszej firmy Cię interesuje — na przykład cyberbezpieczeństwo, sprzedaż usług. Jeśli nie masz programu praktyk przygotowanego przez swoją uczelnię — zaproponujemy ich zakres.

Biuro Obsługi Klienta

czynne 24/7/365

801 27 10 44

Zostaw nam swoje pytanie

Napisz do nas