Kogo szukamy?

Ludzi, którzy nie boją się wyzwań i chcą doskonalić swoje kompetencje.

 
 

Dlaczego my

  • Rozwój. Dzięki Systemowi Rozwoju Kompetencji pomagamy naszym pracownikom określić ich mocne i słabe strony. Na tej podstawie planujemy odpowiednie działania rozwojowe.
  • Zdrowie. Oferujemy rozbudowane pakiety medyczne w sieci prywatnych klinik.
  • Sport. Pracownicy mogą korzystać z karty sportowej, dzięki której mają dostęp do wielu obiektów sportowych.
  • Fundusz socjalny. Oferujemy dofinansowanie do wczasów, udzielamy niskooprocentowanych pożyczek remontowych, a w sytuacji losowej bezzwrotnej zapomogi.

Proces rekrutacji

Wyślij CV

Sprawdź nasze aktualne oferty pracy.

Jeśli nie znajdziesz tam oferty, która Cię interesuje, ale chcesz nam zostawić swoje CV – wyślij je na adres: rekrutacja@exatel.pl. Prosimy, zamieść w nim poniższy zapis:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy zgodnie z przepisami Ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r. (Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz.926 ze zm.), przez administratora danych EXATEL S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Perkuna 47, w celu realizacji czynności związanych z procesem rekrutacji.

Oświadczam, że znane są mi moje prawa wynikające z przepisów Ustawy o ochronie danych osobowych, a w szczególności prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Administrator Danych EXATEL S.A. poinformował mnie, że moje dane osobowe nie będą udostępniane odbiorcom danych.

Spotkajmy się

Jeśli Twoja aplikacja nas zainteresuje, zadzwonimy do ciebie i umówimy się na rozmowę rekrutacyjną. Spotkanie będzie prowadzić HR Business Partner i Twój przyszły bezpośredni przełożony.

W trakcie rozmowy możesz spodziewać się:

  • testu językowego — sprawdza Twój poziom znajomości języka obcego,
  • testu osobowości i kompetencyjnego — pozwalają nam poznać Twoje potencjalne zachowanie w miejscu pracy oraz predyspozycje do pracy na stanowisku, na które aplikujesz,
  • zadań specjalnych — sprawdzają Twoje przygotowanie merytoryczne i kompetencje miękkie.

Weryfikacja referencji

Czasami chcemy dodatkowo potwierdzić kwalifikacje kandydatów. Możemy więc poprosić Cię o podanie kontaktu do osób, które udzielą ci referencji.

Decyzja

Czekaj na kontakt od HR Business Partnera lub Twojego przyszłego bezpośredniego przełożonego. Zadzwoni do Ciebie z decyzją. Jeśli będzie pozytywna - przedstawi Ci ofertę zatrudnienia.

Witaj na pokładzie

W pierwszym dniu pracy najpierw spotkasz się ze swoim opiekunem — HR Business Partnerem. Zapozna Cię z firmą i przekaże plan szkoleń adaptacyjnych. Takie szkolenia przechodzi każdy nowy pracownik. Dowiesz się na nich o obowiązujących w firmie procedurach, procesach i regulaminach. Nauczysz się też, jak korzystać z narzędzi wykorzystywanych w firmie.

Oferty pracy

Główny inżynier ds. usług bezpieczeństwa IT / Security DevOps – III linia SOC

Miejsce pracy: Warszawa

Bezpieczeństwo ICT

Dodano:
22 sierpnia 2017

Ważne do:
31 grudnia 2017

Programista .NET

Miejsce pracy: Warszawa

IT

Dodano:
2 października 2017

Ważne do:
31 grudnia 2017

Zobacz więcej oferty pracy

Dla studentów

Praktyki studenckie

Jeśli chcesz poznać specyfikę pracy w branży telekomunikacyjnej i mieć dostęp do najnowszych technologii, zapraszamy cię na bezpłatne praktyki do Exatela.

Co oferujemy?

Możliwość współpracy z najlepszymi specjalistami przy ciekawych projektach. Zdobędziesz cenne doświadczenie, które może okazać się kluczowe w Twoich przyszłych wyborach zawodowych. Przydzielimy Ci opiekuna, który pomoże Ci jak najlepiej wykorzystać czas praktyk.

Kogo szukamy?

Studentów, którzy interesują się nowymi technologiami, nie boją się wyzwań i lubią pracę zespołową.

Jak aplikować?

Wyślij swoje CV na adres: rekrutacja@exatel.pl. Napisz w e-mailu, który obszar działalności naszej firmy Cię interesuje — na przykład cyberbezpieczeństwo, sprzedaż usług. Jeśli nie masz programu praktyk przygotowanego przez swoją uczelnię — zaproponujemy ich zakres.

Biuro Obsługi Klienta

czynne 24/7/365

801 27 10 44

Zostaw nam swoje pytanie

Napisz do nas