Kogo szukamy?

Ludzi z pasją, którzy chcą zmieniać rzeczywistość. Tworzyć nowe, ważne technologie używane w sektorze finansowym, telekomunikacyjnym i publicznym.
 

Dlaczego my

  • Innowacyjne rozwiązania. Tworzymy własne i nowatorskie rozwiązania ICT w ramach działalności badawczo-rozwojowej, w tym w obszarze programowania rozwiązań sieciowych (SDN) oraz cyberbezpieczeństwa.
  • Nowoczesne technologie. Wykorzystujemy najnowsze technologie, narzędzia telekomunikacyjne i informatyczne, a także otwarte standardy oraz zwinne metodyki wytwarzania oprogramowania.
  • Zespół pasjonatów. Zatrudniamy ludzi, dla których praca to pasja – specjalistów od utrzymania i rozwoju sieci, własny zespół SOC (Security Operations Center) oraz dewelopment R&D.
  • System benefitów. Oferujemy rozbudowane pakiety medyczne i sportowe. Razem gramy w piłkę nożną, siatkówkę, biegamy.

Proces rekrutacji

Wyślij CV

Sprawdź nasze aktualne oferty pracy.

Jeśli nie znajdziesz tam oferty, która Cię interesuje, ale chcesz nam zostawić swoje CV – wyślij je na adres: rekrutacja@exatel.pl. Prosimy, zamieść w nim poniższy zapis:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów rekrutacji organizowanych przez EXATEL S.A. Podanie danych jest dobrowolne. Mogę cofnąć zgodę w każdym czasie. Administratorem danych jest EXATEL S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Perkuna 47. Dane mogą być przetwarzane pomimo cofnięcia zgody jeżeli ich przetwarzanie jest niezbędne do ustalenia, dochodzenia lub obrony roszczeń Administratora w związku z prowadzoną rekrutacją. Dane mogą zostać przekazane do odbiorców (upoważnionych na podstawie właściwych przepisów prawa lub związanych umową z Administratorem) jeżeli jest to niezbędne do przeprowadzenia procesu rekrutacji. Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu, skargi do organu nadzorczego i przeniesienia danych. Szczegółowe informacje znajdują się na stronie exatel.pl, zakładka „Polityka Prywatności”.

Spotkajmy się

Jeśli Twoja aplikacja nas zainteresuje, zadzwonimy do ciebie i umówimy się na rozmowę rekrutacyjną. Spotkanie będzie prowadzić HR Business Partner i Twój przyszły bezpośredni przełożony.

W trakcie rozmowy możesz spodziewać się:

  • testu językowego — sprawdza Twój poziom znajomości języka obcego,
  • testu osobowości i kompetencyjnego — pozwalają nam poznać Twoje potencjalne zachowanie w miejscu pracy oraz predyspozycje do pracy na stanowisku, na które aplikujesz,
  • zadań specjalnych — sprawdzają Twoje przygotowanie merytoryczne i kompetencje miękkie.

Weryfikacja referencji

Czasami chcemy dodatkowo potwierdzić kwalifikacje kandydatów. Możemy więc poprosić Cię o podanie kontaktu do osób, które udzielą ci referencji.

Decyzja

Czekaj na kontakt od HR Business Partnera lub Twojego przyszłego bezpośredniego przełożonego. Zadzwoni do Ciebie z decyzją. Jeśli będzie pozytywna - przedstawi Ci ofertę zatrudnienia.

Witaj na pokładzie

W pierwszym dniu pracy najpierw spotkasz się ze swoim opiekunem — HR Business Partnerem. Zapozna Cię z firmą i przekaże plan szkoleń adaptacyjnych. Takie szkolenia przechodzi każdy nowy pracownik. Dowiesz się na nich o obowiązujących w firmie procedurach, procesach i regulaminach. Nauczysz się też, jak korzystać z narzędzi wykorzystywanych w firmie.

Oferty pracy

Specjalista ds. Kontrolingu

Miejsce pracy: Warszawa

Dodano:
2 września 2019

Ważne do:31 października 2019

Specjalista ds. Sieci DWDM, SDH, Metro Ethernet

Miejsce pracy: Warszawa

IT Zarządzanie projektami

Dodano:
2 września 2019

Ważne do:31 października 2019

Zobacz więcej oferty pracy

Dla studentów

Praktyki studenckie

Jeśli chcesz poznać specyfikę pracy w branży telekomunikacyjnej i mieć dostęp do najnowszych technologii, zapraszamy cię na bezpłatne praktyki do Exatela.

Co oferujemy?

Możliwość współpracy z najlepszymi specjalistami przy ciekawych projektach. Zdobędziesz cenne doświadczenie, które może okazać się kluczowe w Twoich przyszłych wyborach zawodowych. Przydzielimy Ci opiekuna, który pomoże Ci jak najlepiej wykorzystać czas praktyk.

Kogo szukamy?

Studentów, którzy interesują się nowymi technologiami, nie boją się wyzwań i lubią pracę zespołową.

Jak aplikować?

Wyślij swoje CV na adres: rekrutacja@exatel.pl. Napisz w e-mailu, który obszar działalności naszej firmy Cię interesuje — na przykład cyberbezpieczeństwo, sprzedaż usług. Jeśli nie masz programu praktyk przygotowanego przez swoją uczelnię — zaproponujemy ich zakres.

Biuro Obsługi Klienta

czynne 24/7/365

801 27 10 44

Zostaw nam swoje pytanie

Napisz do nas