Poprzedni Następny

Aktualizacja | Projekt TAMA – zaproszenie do składania ofert na audyt zewnętrzny

Zapraszamy do składania ofert na przeprowadzenie audytu zewnętrznego projektu TAMA . Szczegóły oraz wymagania znajdują się poniżej.

Zapytanie ofertowe Audyt

 

AKTUALIZACJA z dnia 29 marca 2019 r.

W związku z pytaniami, poniżej publikujemy je wraz z naszą odpowiedzią

Pytania i odpowiedzi

Pytania i odpowiedzi z dnia 4 kwietnia 2019 roku

 

Czym jest TAMA

To opracowywany w Polsce system ochrony przed cyberatakami typu DDoS klasy operatorskiej. Projekt TAMA będzie wykorzystywał algorytmy i technologie opracowywane przez EXATEL przy współpracy z Politechniką Warszawską. Wkładem naszej firmy będzie także zaawansowana infrastruktura sieciowa oraz doświadczony zespół specjalistów od projektów IT, cyberbezpieczeństwa (SOC) i telekomunikacji. Sam projekt współfinansuje Narodowe Centrum Badań i Rozwoju (NCBiR) w ramach programu CyberSecIdent – Cyberbezpieczeństwo i e-Tożsamość.

Badania i rozwój

Projekt TAMA antyDDoS to już drugi projekt działu R&D EXATEL, który ujrzał światło dzienne. Pierwszym był RAPID 5G realizowany z grupą instytucji z UE i Japonii. W jego ramach przeprowadziliśmy pierwsze w Polsce testy terenowe technologii 5G.

Projektów badawczo-rozwojowych w laboratoriach EXATEL jest znacznie więcej. Część z nich prowadzimy samodzielnie, na wewnętrzne potrzeby firmy. Liczymy, że o innych naszych projektach będzie można usłyszeć już niebawem.

Tworzymy. Nie odtwarzamy

EXATEL jest jednym z największych polskich operatorów telekomunikacyjnych. Zajmujemy się także cyberbezpieczeństwem, produkcją oprogramowania oraz badaniami i rozwojem (R&D). Właśnie R&D jest najszybciej rozwijającym się działem EXATEL i tu otwiera się wiele nowych, unikalnych możliwości rozwoju kariery. Ofert pracy w branży IT jest dużo, jednak miejsc, w których faktycznie tworzy się nowe technologie i wdraża je na rynek jest mało.

Chcesz dołączyć do naszego zespołu R&D – sprawdź dostępne oferty pracy.

Podobne