Poprzedni Następny

Przekazujemy sprzęt do nauki

Przekazaliśmy sprzęt IT na rzecz Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Ropczycach.  Sprzęt ma być użyty w sali informatycznej do celów edukacyjnych. Ma też umożliwić uruchomienie nowych kursów doszkalających przygotowujących osoby z niepełnosprawnościami do wejścia na rynek pracy.

Wiele ostatnio mówi się o społecznej odpowiedzialności biznesu, o jego etycznych wartościach czy o firmach jako “dobrych obywatelach”. Oczywiście w pełni zgadzam się z całą teorią, ale dla nas w Exatelu najważniejsza jest praktyka. Głęboko wierzę, że inwestowanie w edukację i podnoszenie kompetencji informatycznych ludzi, którym grozi wykluczenie cyfrowe, jest niezwykle ważne. Stanowi świetną inwestycję w naszą wspólną przyszłość.

Rafał Magryś, prezes Exatela

To kolejny projekt związany z edukacją, w który angażujemy się jako firma. W czerwcu nawiązaliśmy współpracę z Politechniką Warszawską i zostaliśmy partnerem klas teleinformatycznych w Zespole Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Jarosławiu. Tego typu projekty to nasz wkład w działania na rzecz zrównoważonego rozwoju.

 

Podobne