Poprzedni Następny

[AKTUALIZACJA] SDNcore – opracowanie procesu wymagań produkcyjnych

###

AKTUALIZACJA

W związku z pytaniami dotyczącymi “Opracowania procesu projektowania układów elektronicznych oraz technologicznych wymagań produkcyjnych pod kątem zapewnienia integralności elektrycznej dla projektu SDNcore” poniżej publikujemy listę pytań i odpowiedzi.

Odpowiedzi na pytania Oferenta Oferentów – projekt SDNcore (PDF, 1,2Mb)

###

 

SDNcore to kolejny autorski projekt badawczo-rozwojowy w naszej firmie. To będzie całkowicie nowe urządzenie działające zgodnie z filozofią SDN (z ang. Software Defined Networking – sieć definiowana programowo). Dlatego poszukujemy firmy, która wspomoże nas na jednym z etapów budowy tego innowacyjnego rozwiązania.

 

Przedmiot zapytania dla SDNcore

Opracowanie procesu projektowania układów elektronicznych oraz technologicznych wymagań produkcyjnych pod kątem zapewnienia integralności elektrycznej.

 

Dodatkowe informacje

Szczegółowe informacje związane z ogłoszonym konkursem w ramach projektu “SDNcore – wysokowydajna i skalowalna programowalna platforma agregująca ruch sieciowy” znajdują się w zaproszeniu do składania ofert.

 

Termin składa ofert

Czas na składnie ofert upływa 15 maja 2020 roku o godzinie 12.00.

 

Czym jest SDNcore

To urządzenie stworzone z myślą o operatorach sieci telekomunikacyjnych. Będzie ono funkcjonowało w kluczowych punktach sieci transportowej, czyli w warstwach agregacyjnej oraz szkieletowej. Co ważne – będzie współpracować z innymi tego typu rozwiązaniami, takimi jak budowany przez EXATEL SDNbox.

SDNcore tworzymy przede wszystkim, aby szybciej i efektywniej zarządzać siecią transportową i usługami, które na niej świadczymy. Urządzenie SDNcore umożliwi także realizowanie usług telekomunikacyjnych klientom wymagającym dużych przepływności (nawet 100Gb/s). W dłuższej perspektywie umożliwią one nam zastąpienie urządzeń konwencjonalnych na te oparte o technologię SDN. To – w połączeniu z urządzeniami SDNbox – otwiera nam drogę do budowy jednorodnej sieci, której rozwojem będziemy mogli w pełni zarządzać. A to przełoży się na zwiększenie efektywności realizacji naszych usług – powiedział Michał Szczęsny, dyrektor Biura Architektury i Planowania Sieci EXATEL.

Mówiąc o SDNcore nie można pominąć jego roli w nadchodzącej rewolucji 5G. To właśnie typu rozwiązania przesądzą, czy łączność bezprzewodowa piątej generacji szybko pojawi się w codziennym użytku. Więcej informacji o samym projekcie można znaleźć w materiale EXATEL zbuduje SDNcore.

Podobne