Poprzedni Następny

SDNcore – przetarg na opracowanie OMU i warsztaty demonstracyjne

Przedmiot zapytania dla SDNcore:

Opracowanie OMU (ang. Operation and Maintenance Unit), wraz z przeprowadzeniem warsztatów demonstrujących poprawność jego działania z prototypowymi podsystemami zintegrowanymi w zakresie podstawowej funkcjonalności w ramach projektu „SDNcore – wysokowydajna i skalowalna programowalna platforma agregująca ruch sieciowy”.

 

Dodatkowe informacje:

Szczegółowe informacje związane z ogłoszonym konkursem w ramach projektu SDNcore znajdują się w dokumencie: „Ogłoszenie o rozpoczęciu postępowania zakupowego prowadzonego w trybie zapytania ofertowego (zgodnie z zasadą konkurencyjności)_ Konkurs Ofert  Nr 14.2020”

 

Termin składania zgłoszeń:

Zgłoszenia  należy przesłać najpóźniej do dnia: 6.08.2020 r., do godz. 13:00

 

Czym jest SDNcore

SDNcore to wysokowydajna i skalowalna programowalna platforma agregująca ruch sieciowy. Urządzenie tworzone z myślą o operatorach sieci telekomunikacyjnych. Będzie zbudowane zgodnie z filozofią SDN (z ang. Software-Defined Networking – sieć definiowana programowo). Urządzenie będzie funkcjonowało w kluczowych punktach sieci transportowej, czyli w warstwach agregacyjnej oraz szkieletowej. Będzie mogło współpracować z innymi tego typu rozwiązaniami, takimi jak budowany przez EXATEL SDNbox.

Podobne