Poprzedni Następny

Zapraszamy na EXATEL Security Days 2018

To będzie kolejny ciekawy rok w cyberbezpieczeństwie. Dlaczego? Przede wszystkim dlatego, że cyfryzacja gospodarki i polityki postępuje. To dzięki temu mamy m.in. bankowość elektroniczną, e-handel czy coraz liczniejsze e-usługi dla obywateli. Jednak rosnące znaczenie cyfrowej rzeczywistości to także nowe zagrożenie związane z cyberatakami. Jak się przed nimi bronić? Skąd czerpać wiedzę na ich temat? O tym na 3. już edycji EXATEL Security Days!

5-6 czerwca w Warszawie

Oficjalnie ruszyła rezerwacja miejsc na coroczną konferencję ESD. Jak zwykle możemy zapewnić gorące tematy i praktyczne podejście. Dwa dni będą wypełnione wystąpieniami i rozmowami przy okrągłym stole, a przedzieli je branżowe party.

#CoDalej

Zawsze staramy się mówić o naszej pracy praktycznie. Poświęcenie konferencji tylko jednemu zjawisku to nie jest dobry pomysł. Cyberbezpieczeństwo dotyczy tak różnych dziedzin życia, że skupianie się na jednej nie może się udać, a na pewno nie odda dobrego obrazu rynku i wyzwań. Dlatego elementem łączącym merytoryczne wystąpienia ma być refleksja – co dalej z cyberbezpieczeństwem? Czego nauczyły nas burzliwe lata 2016 i 2017? Jak to wpłynie na technologię, które dopiero wszyscy rozwijamy?

Od rzeczy bardzo technicznych do elementów strategicznych – które praktyki działają, co naprawdę robią cyberprzestępncy – takie tematy witamy na ESD18 najchętniej.

Co, gdzie, kiedy

Uczestnictwo w EXATEL Security Days jest darmowe, dlatego zachęcamy do wczesnej rejestracji – liczba miejsc jest ograniczona. Na miejsce imprezy ponownie wybraliśmy stadion PGE Narodowy, ze względu na klasę i lokalizację.

Na stronie www.exatelsecuritydays.pl umieściliśmy wszystkie informacje, w tym rozrastającą się ciągle agendę.

Kilka najciekawszych wystąpień z edycji 2017 zarejestrowaliśmy i można je obejrzeć na naszym kanale YouTube.

Więcej o ubiegłorocznej edycji można znaleźć TUTAJ.

Zapraszamy!

Podobne