Poprzedni Następny

Projekt TAMA – Zaproszenie do składania ofert na dostawę serwerów

Zapraszamy do składania ofert na dostawę serwerów dla projektu TAMA. Szczegóły oraz wymagania znajdują się poniżej.

Zaproszenie do konkursu ofert do projektu TAMA

 

Czym jest TAMA

To opracowywany w Polsce system ochrony przed cyberatakami typu DDoS klasy operatorskiej. Projekt TAMA będzie wykorzystywał algorytmy i technologie opracowywane przez EXATEL przy współpracy z Politechniką Warszawską. Wkładem naszej firmy będzie także zaawansowana infrastruktura sieciowa oraz doświadczony zespół specjalistów od projektów IT, cyberbezpieczeństwa (SOC) i telekomunikacji. Sam projekt współfinansuje Narodowe Centrum Badań i Rozwoju (NCBiR) w ramach programu CyberSecIdent – Cyberbezpieczeństwo i e-Tożsamość.

Badania i rozwój

Projekt TAMA antyDDoS to już drugi projekt działu R&D EXATEL, który ujrzał światło dzienne. Pierwszym był RAPID 5G realizowany z grupą instytucji z UE i Japonii. W jego ramach przeprowadziliśmy pierwsze w Polsce testy terenowe technologii 5G.

Projektów badawczo-rozwojowych w laboratoriach EXATEL jest znacznie więcej. Część z nich prowadzimy samodzielnie, na wewnętrzne potrzeby firmy. Liczymy, że o innych naszych projektach będzie można usłyszeć już niebawem. O naszej pracy możesz przeczytać w zakładce badania i rozwój.

Tworzymy. Nie odtwarzamy

EXATEL jest jednym z największych polskich operatorów telekomunikacyjnych. Zajmujemy się także cyberbezpieczeństwem, produkcją oprogramowania oraz badaniami i rozwojem (R&D). Właśnie R&D jest najszybciej rozwijającym się działem EXATEL i tu otwiera się wiele nowych, unikalnych możliwości rozwoju kariery. Ofert pracy w branży IT jest dużo, jednak miejsc, w których faktycznie tworzy się nowe technologie i wdraża je na rynek jest mało.

Chcesz dołączyć do naszego zespołu R&D – sprawdź dostępne oferty pracy.

Podobne