Poprzedni Następny

SDNcore – przetarg na opracowanie OMU i warsztaty demonstracyjne

SDNcore to autorskie urządzenie działające zgodnie z ideą SDN (z ang. Software-Defined Networking – sieć definiowana programowo). Budujemy je w ramach prowadzonych przez projektów badawczo-rozwojowych. Poszukujemy partnera, który wesprze nas w jednym z etapów tego projektu i opracuje OMU (ang. Operation and Maintenance Unit). Dodatkowo poprowadzi także warsztaty demonstrujących poprawność jego działania z prototypowymi podsystemami SDNcore.

 

Przedmiot zapytania dla SDNcore

Opracowanie OMU (ang. Operation and Maintenance Unit) wraz z przeprowadzeniem warsztatów demonstrujących poprawność jego działania z prototypowymi podsystemami zintegrowanymi w zakresie podstawowej funkcjonalności w ramach projektu „SDNcore – wysokowydajna i skalowalna programowalna platforma agregująca ruch sieciowy”.

 

Dodatkowe informacje

Szczegółowe informacje związane z zapytaniem ofertowym w ramach projektu “SDNcore – wysokowydajna i skalowalna programowalna platforma agregująca ruch sieciowy” znajdują się w ogłoszeniu o rozpoczęciu postępowania zakupowego prowadzonego w trybie zapytania ofertowego (zgodnie z zasadą konkurencyjności) – Konkurs Ofert Nr 12.2020 (1,1 MB, PDF).

 

Termin składa ofert

Czas na składnie ofert upływa 8 lipca 2020 roku o godzinie 12.00.

 

Czym jest SDNcore

SDNcore to wysokowydajna i skalowalna programowalna platforma agregująca ruch sieciowy. Urządzenie tworzone z myślą o operatorach sieci telekomunikacyjnych. Będzie zbudowane zgodnie z filozofią SDN (z ang. Software-Defined Networking – sieć definiowana programowo). Urządzenie będzie funkcjonowało w kluczowych punktach sieci transportowej, czyli w warstwach agregacyjnej oraz szkieletowej. Będzie mogło współpracować z innymi tego typu rozwiązaniami, takimi jak budowany przez EXATEL SDNbox.

Podobne